O Kancelarii

Adwokat Katarzyna Budzoń – Grabek, adwokat Kinga Henzel – Janowska i adwokat Karolina Stachura prowadzą indywidualne kancelarie adwokackie w Krakowie. Kancelarie adwokackie swoją ofertę w zakresie porad prawnych oraz reprezentacji Klientów przez adwokatów przed sądami (spory sądowe) i organami państwowymi kierują zarówno do osób fizycznych jak też podmiotów gospodarczych.

Główne obszary działalności kancelarii w Krakowie obejmują porady prawne i reprezentowanie Klientów w zakresie prawa karnego, prawa cywilnego (spadek, podział majątku, nieruchomości, odszkodowania), prawa rodzinnegorozwody, prawa pracy oraz prawa gospodarczego i handlowego – prawa spółek.

Mając na celu zapewnienie Klientom kompleksowej pomocy prawnej, adwokaci współpracują z notariuszami, rzeczoznawcami, doradcami podatkowymi oraz geodetami.

W relacji z klientem adwokaci zapewniają dyskrecję, zaangażowanie i pełny profesjonalizm. Udzielając porad prawnych oraz oferując szeroko rozumianą pomoc prawną szczególnie ważne jest dla nas indywidualne podejście do Klienta, umożliwiające wypracowanie najbardziej optymalnych i korzystnych rozwiązań konkretnego problemu prawnego.

Adwokaci oprócz porad prawnych udzielanych w siedzibie kancelarii w Krakowie, oferują także usługę porad prawnych udzielanych on – line oraz zastępstwo procesowe na terenie całego kraju. Gwarantujemy Klientom szybki i sprawny kontakt z adwokatem przez 7 dni w tygodniu.

adwokat Katarzyna Budzoń – Grabek – Tel: +48 534 486 534

adwokat Kinga Henzel – Janowska – Tel: +48 506 101 936

adwokat Karolina Stachura – Tel: +48 536 260 716